Puikus Vilniaus rajono atstovu startas Baltijos šaliu veteranu biatlono čempionate Nemenčinėje

Rugpjūčio 22 dieną Nemenčinėje vyko Baltijos šalių veteranų biatlono čempionatas, kuriame labai gerai startavo Vilniaus rajono atstovai, iškovodami 4 aukso medalius iš 10 galimų. Varžybose dalyvavo biatlonininkai iš Talsi, Rygos ir Siguldos miestų Latvijoje, taip pat iš Anykščių, Ignalinos, Vilniaus ir gausus būrys Vilniaus rajono atstovų. Biatlonininkai varžėsi 7 ir 10 km distancijoje su 4 ugnies linijomis, kur už kiekvieną nepataikytą šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama 40 sek. baudos moterims ir 45 sek. vyrams.

M-1 grupėje Viktorija Augulytė pirmame šaudyme gulomis suklydo 3 kartus, antrame ir trečiame šaudyme pataikė į visus taikinius, paskutiniame šaudyme stovint suklydo kartą ir užėmė 2 vietą, atsilikusi nuo nugalėtojos vos 4 sekundėmis. Viktorija 7 km įveikė per 33 min. 38 sek. Emilija Mincevič  finišavo 5 vietoje.

M-2 grupėje Sara Urumova pirmame šaudyme gulomis suklydo net 4 kartus, bet po to susitvarkė su jauduliu, antrą ir trečią šaudymą atliko be klaidų. Paskutiniame šaudyme stovint prašovė kartą ir nugalėjo su 25 sek. persvara. Sara Urumova 7 km įveikė per 31 min. 30 sek. ir iškovojo Baltijos šalių biatlono čempionato taurę ir aukso medalį.

M-3 grupėje nugalėjo Annija Pusnakova iš Latvijos. M-4 grupėje nugalėtoja tapo Jadvyga Junevič iš Rubno. Jadvyga šaudykloje suklydo 9 kartus, distanciją įveikė per 44 min. 25 sek. ir pasidabino Baltijos šalių veteranų biatlono čempionato aukso medaliu.

Vyrų M-1 grupėje Daniel Buchovski užėmė 3 vietą, 10 km distanciją įveikęs per 49 min. 45 sek. M-2 grupėje visą nugalėtojų pakylą užėmė Vilniaus rajono biatlonininkai. Ant aukščiausios nugalėtojų pakylos laiptelio atsistojo Nikita Romanov iš Zujūnų, 10 km įveikęs per 36 min. 03 sek. Nikita šaudykloje suklydo tik 5 kartus ir nugalėjo su daugiau nei 2 minučių persvara. Antrą ir trečią vietas pasidalino broliai Aleksandrovai. Radoslavas užėmė 2 vietą su rezultatu 38 min. 10 sek., šaudykloje suklydęs 7 kartus, o Romualdas iškovojo bronzos medalį, 10 km įveikęs per 42 min. 33 sek.

Vyrų M-6 grupėje nugalėtoju tapo Marijan Kačanovski, 10 km įveikęs per 43 min. 31 sek. Marijanas abejose šaudymuose gulomis klydo po tris kartus, šaudyme stovint klydo po kartą ir nugalėjo su daugiau nei 2 min. persvara prieš antros vietos laimėtoją. M-3 grupėje nugalėjo vilnietis Rokas Suslavičius, M-4 grupėje Algirdas Puišys iš Ignalinos, M-5 grupėje nugalėtoju Arūnas Daugirdas iš Vilniaus.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, kuriuos finansavo Vilniaus rajono savivaldybė per Vilniaus rajono sporto klubų rėmimo programą. Varžybas organizavo Nemenčinės miesto sporto klubas „Nempolis“. Varžybų nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Vilniaus rajono tarybos narys Zygmund Ždanovič.

Sveikiname varžybų nugalėtojus ir prizininkus ir linkime sėkmės rugsėjo 12 dieną vyksiančiose varžybose Latvijoje.