Geras Nikitos Romanovo startas Europos biatlono taurės I etapo varžybose Švedijoje

Lapkričio 25 dieną Švedijos biatlono centre Idre vyko Europos biatlono taurės I etapo 10 km sprinto rungties varžybos.

Biatlonininkai varžėsi 10 km distancijoje su šaudymu gulint ir stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį biatlonininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Nikita labai greitai įveikė pirmą 3,3 km ratą, šaudyme gulomis suklydo du kartus ir turėjo papildomai įveikti 300 m distancijos. Nikita į sekantį ratą išslydo 75 pozicijoje, atsilikdamas 1 min. 23 sek. nuo lyderio. Nikita labai greitai slydo slidėmis iki šaudymo stovint, greitai ir taikliai atliko šaudymą, pataikydamas į visus taikinius ir į paskutinį finišo ratą išslydo 52-as su 1 min. 34,3 sek atsilikimu nuo lyderio.  Nikita Romanovas labai greitai slydo į įkalnes, 10 km įveikė per 26 min. 23,8 sek. ir užėmė 54 vietą tarp 134 startavusių biatlonininkų.

Stepan Terentjev finišavo 66-as, distancijoje užtrūkęs 26 min. 52,2 sek., Jokūbas Mačkinė liko 94-as su rezultatu 27 min. 57,1 sek., o Lukas Jakeliūnas 108-as su rezultatu 29 min. 16.0 sek.

Lapkričio 27 dieną Nikita vėl varžysis 10 km. sprinto rungtyje, o Karol Dombrovski Pasaulio biatlono taurės atidarymo varžybose startuos 20 km. individualioje rungtyje Ostersunde Švedijoje.

Sveikiname Nikitą ir linkime mūsų biatlonininkams sėkmės naujame žiemos sezone.