Geras Karolio Dombrovskio startas Pasaulio biatlono taurės I etapo varžybose Švedijoje

Lapkričio 27 dieną Švedijos biatlono centre Oestersund vyko Pasaulio biatlono taurės I etapo varžybų individualioji rungtis.

Šeštadienį biatlonininkai varžėsi 20 km distancijoje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po baudos minutę. Karol Dombrovski gerai pradėjo lenktynes, pirmą šaudymą gulint atliko taikliai ir  slydo 21 vietoje su 21 sek. atsilikimu nuo lyderio. Antrame šaudyme stovint pataikė į 4 taikinius ir buvo 34 vietoje, atsilikdamas 1 min. 48 sek. Karol gerai slydo slidėmis, bet trečiame šaudyme gulint vėl suklydo kartą ir slydo 35 vietoje, atsilikdamas 3 min. 13 sek. Paskutinį šaudymą stovint Karol atliko greitai, pataikė į 4 taikinius. Į paskutinį finišo ratą nemenčinietis išslydo 45 vietoje, greitai įveikė paskutinį ratą ir finišavo 44 vietoje tarp 116 startavusių. Karol Dombrovski 20 km įveikė per 55 min. 56 sek.

Puikiai startavo Vytautas Strolia, užimdamas 18 vietą, trasoje užtrūkęs 54 min. 07 sek. Tomas Kaukėnas finišavo 84-as su rezultatu 58 min. 47 sek., Linas Banys liko 93-as su rezultatu 59 min. 51 sek.

Sekmadienį vyko sprinto rungtis. Biatlonininkai varžėsi 10 km distancijoje su šaudymu gulint ir stovint, kur už netaiklų šūvį biatlonininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Karol Dombrovski labai greitai įveikė pirmą 3,3 km ratą, šaudymą gulomis atliko greitai ir taikliai, pataikydamas į visus taikinius ir į sekantį ratą išslydo 21 pozicijoje, atsilikdamas 34 sek. nuo lyderio. Nemenčinietis labai greitai slydo slidėmis iki šaudymo stovint, bet tai sutrukdė taikliam šaudymui. Karol prašovė du kartus ir turėjo įveikti papildomai 300 m distancijos. Karol Dombrovski 10 km įveikė per 24 min. 36 sek. ir užėmė 50 vietą tarp 117 startavusių biatlonininkų.

Vytautas Strolia finišavo 39-as, distancijoje užtrūkęs 24 min. 20 sek., Tomas Kaukėnas distanciją įveikė per 25 min. 15 sek. ir užėmė 72 vietą, o Linas Banys liko 100-oje pozicijoje su rezultatu 25 min. 48 sek.