Geras Karolio Dombrovskio startas Europos biatlono taurės varžybose Austrijoje

Gruodžio 16 Austrijos biatlono centre Obertilliach vyko Europos biatlono taurės varžybos, kuriose labai gerai startavo Vilniaus rajono atstovas Karol Dombrovski. Biatlonininkai varžėsi individualiojoje 20 km rungtyje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po baudos minutę.

Karol gerai įveikė pirmą 4 km ratą, greitai ir taikliai atliko pirmą šaudymą gulomis ir į sekantį ratą išslydo 25 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 32,9 sek. Nemenčinietis greitai važiavo distancijoje, tačiau šaudyme suklydo net 3 kartus ir nukrito į 67 vietą su 4 min. atsilikimu. Trečią šaudymą gulint Karol atliko taikliai ir pakilo į 43 poziciją, paskutiniame šaudyme stovint prašovė kartą i kilstelėjo 10 vietų į viršų. Paskutinius 4 kilometrus Karol Dombrovski įveikė labai greitai ir finišavo 32 vietoje, 20 km įveikęs per 54 min. 45,5 sek.

Šeštadienį biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Karol labai greitai įveikė pirmą ratą, šaudymą gulint atliko greitai, pataikydamas į visus 5 taikinius ir į sekantį 3,3 km ratą išslydo 25 vietoje, atsilikdamas nuo lyderio 32,9 sek. Šaudyme stovint irgi pataikė į visus taikinius, greitai įveikė paskutinį 3,4 km ratą ir finišavo 18 vietoje, 10 km distancijoje užtrūkęs 24 min. 39,3 sek.

Sekmadienį biatlonininkai varžėsi mišrių estafečių varžybose 4 x 6 km. Lietuvos estafetės pirmoje pamainoje šliuožusi Natalija Kočergina šaudyme suklydo kartą ir į antrą pamainą išlydėjo Gabrielę Leščinskaitę 17 vietoje su 1 min. 47,2 sek. atsilikimu nuo lyderio. Gabrielė šaudykloje buvo taikli ir estafetę perdavė Karoliui Dombrovskiui 10 vietoje, atsilikdama 1 min. 51,3 sek. Karol pirmą šaudymą atliko taikliai ir slydo 11 vietoje, atsilikdamas 1 min. 52,4 sek. Antrame šaudyme stovint suklydo kartą. Įveikę 150 m baudos ratą į paskutinę pamainą išlydėjo Maksimą Fominą 12 vietoje. Maksimas buvo taiklus šaudykloje ir finišavo 13 vietoje. Lietuvos estafetė 24 km įveikė per 1 val. 09 min. 42,9 sek.