Apdovanoti 2021 m. geriausi žolės riedulininkai

Sausio 29 dieną Lietuvos vyrų uždarų patalpų  žolės riedulio čempionato metu buvo apdovanoti 2021 m. geriausi  žolės riedulininkai.

Lietuvos žolės riedulio federacijos Vykdomasis komitetas patvirtino 2021 metų geriausiuosius žolės riedulininkus, trenerius, teisėjus. Tarp jų du Vilniaus rajono atstovai iš Rudaminos. Geriausio žolės riedulininko iki U-19 metų prizas užtikrinta balsų dauguma iškeliavo Rafalui Stankevičiui iš Rudaminos, kuris 2021 m. baigė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklą. Praeitais metais jis atstovavo Lietuvos rinktinėje U-19 Zagrebe (Kroatija) ir Nacionalinei vyrų rinktinėje Portugalijoje.

Geriausio teisėjo kategorijoje šį kartą apdovanojimu džiaugiasi taip pat buvęs sporto mokyklos auklėtinis Karolis Donculas iš Rudaminos. Jis 2021 m. teisėjavo U-19  Zagrebe vykusiose varžybose ir buvo vienu aktyviausių teisėjų Lietuvoje.

Rafal Stankevič nuo 2016 m. ir Karolis Donculas nuo 2013 m. jungtinėje Vilniaus r. SM – „Ardas“ komandoje žaidžia Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate.

Apdovanojimus ir atminimo dovanas įteikė Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas. Jis pažymėjo, kad šiais metais žolės riedulio federacija švenčia 45 metų jubiliejų, tad numatyta daug sportinių renginių. Taip pat palinkėjo būti sveikiems ir sportinės sėkmės.

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas