Agnieška Rackevič Lietuvos rajonų jaunučių čempionė

Vasario 9 d. Alytuje vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2007 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso  pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos mergaitės iš Mickūnų – Agnieška Rackevič (2007 gim. m.) ir Milana Skaiva (2009 gim. m.). Iš viso pirmenybėse dalyvavo 25 mergaitės iš visų Lietuvos rajonų, Klaipėdos ir Alytaus miestų.

Agnieška Rackevič laimėjo visus savo susitikimus ir tapo Lietuvos rajonų jaunučių čempione ir pateko i finalinį čempionatą. Šios pirmenybės buvo sumanytos kaip atrankinės dėl patekimo į Lietuvos čempionatą.

1-8 vietų laimėtojai patenka į finalą. Milana Skaiva į stipriausių aštuntuką nepateko. Toliau laukia finalai, kur prie 8 Lietuvos rajonų stalo tenisininkų prisijungs dar 24 mergaitės iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis