11 Vilniaus rajono biatlonininkų aukso medalių Lietuvos biatlono čempionate Ignalinoje

Antrą čempionato dieną, kovo 27 d. biatlonininkai varžėsi super sprinto rungtyje iš bendro starto su šaudymu 3 kartus gulint arba 2 kartus gulint + 2 kartus stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį biatlonininkai turėjo įveikti 100 m baudos ratą.

Nikita Romanov dvejose šaudymuose gulomis suklydo tik kartą ir slydo antras. Trečiame šaudyme stovint suklydo 2 kartus, ketvirtame prašovė net 4 kartus, greitai atsuko papildomus 400 m distancijos ir finišavo 2 vietoje su rezultatu 18 min. 55 sek., praleidęs į priekį tik Tomą Kaukėną. Karol Dombrovski keturiose ugnies linijose suklydo 9 kartus ir užėmė 5 vietą, 5 km distanciją įveikęs per 19 min. 51sek. Jaunimo grupėje Sara Urumova finišavo 2 vietoje, distancijoje užtrukusi 25 min. 11 sek. ir šaudykloje suklydusi 10 kartų. Romuald Noreika Master M50 grupėje nugalėjo 5 km distancijoje su rezultatu 21 min. 33 sek., šaudyme suklydęs 6 kartus.

Mila Senkevič mergaičių 2005-2006 gim. m. grupėje varžėsi 5 km distancijoje. Mila Senkevič buvo greičiausia distancijoje, šaudyme gulomis suklydo po 3 kartus ir pirmavo, šaudyme stovint suklydo dar 5 kartus ir finišavo pirmoje vietoje, 5 km įveikusi per 27 min. 11 sek. Vaikinų grupėje pergalę vėl šventė Vilniaus rajono atstovas Daniel Buchovskij. Daniel buvo greičiausias trasoje ir taikliausias šaudyme, šaudykloje suklydo 6 kartus ir užėmė 1 vietą su rezultatu 20 min. 17 sek. Damian Rynkevič dvejose šaudymuose gulint suklydo tik 3 kartus ir slydo antras, bet šaudyme stovint suklydo 7 kartus ir iškovojo bronzos medalį, distancijoje užtrukęs 24 min. 48 sek.

Vaikinai, gimę 2008 m. ir jaunesni, varžėsi 3,6 km distancijoje. Lukaš Mincevič labai greitai slydo slidėmis ir netgi šaudykloje suklydęs 10 kartų užėmė 1 vietą, distanciją įveikęs per 15 min. 23 sek. Mergaitės irgi varžėsi 3,6 km distancijoje. Ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio atsistojo Eliza Šidlauskaitė. Eliza labai greitai įveikė distanciją, buvo taikliausia šaudykloje, suklydusi 6 kartus ir nugalėjo su rezultatu 14 min. 41 sek. Milena Bernatovič šaudyme prašovė 10 kartų ir užėmė 2 vietą su rezultatu 16 min. 22 sek. Gabrielė Buchovskaja ir Nika Kunčina šaudykloje klydo po 8 kartus ir iki paskutinio metro varžėsi dėl 3 vietos. Nika finišo liniją kirto 0,28 sek. greičiau ir iškovojo bronzos medalį, 3,6 km įveikusi per 17 min. 06,30 sek. Gabrielė Buchovskaja finišavo 4 vietoje su rezultatu 17 min. 06.58 sek. Eveta Šidlauskaitė distanciją įveikė per 18 min. 39 sek ir finišavo 6 vietoje.

Vilniaus rajono atstovai iškovojo daugiausia medalių – 23, iš kurių 11 aukso, 6 sidabro ir 6 bronzos medaliai. Po 4 aukso medalius išsivežė Anykščių ir Vilniaus atstovai.