Vilniuje pasibaigė vaikinų U-21 žolės riedulio pirmenybės

Birželio mėn. vyko 2022 m. Lietuvos jaunimo vaikinų U-21 (2001 gim. m. ir jaunesnių) žolės riedulio pirmenybės. Mūsų rajonui atstovavo „SM-Ardas“ komanda.

Rezultatu 4:2 įveikę Širvintų SC komandą ir po įtemptos kovos 2:3, pralaimėję Šiaulių „Akademija“ riedulininkams bei 4:0 čempionais tapusiems Vilniaus miesto jaunimo rinktinei užėmė 3 vietą ir pelnė bronzos medalius. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas A. Burkot apdovanotas asmeniniu prizu.

Komandai atstovavo 10 sporto mokyklos auklėtinių, kiti – buvę  Sporto mokyklos auklėtiniai. Apdovanojimuose negalėjo dalyvauti G. Paškelis, kuris po trečio kelinio turėjo skubėti į oro uostą ir skrido į Europos lyderystės žolės riedulininkų stovyklą Portugalijoje, A. Grižas turėjo vykti į karinę tarnybą Klaipėdoje, J. Korsakaitė išskubėjo į darbą.

Bronzos medaliais dar apdovanoti D. Komarovski, G. Komarovski, J. Dzingulevičius, P. Kumpickij, D. Butkus, R. Stankevič, A. Burkot, K. Kovger, T. Burkot, D. Jurcevič.

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas