Vilniaus rajono riedulininkai puikiai atstovavo Lietuvai Europos III jaunimo čempionate Suomijoje

Lietuvos žolės riedulio vaikinų U-21 rinktinė Helsinkyje, Suomijoje dalyvavo Europos III jaunimo čempionate. Rinktinei atstovavo ir 2 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai – Andžej Burkot ir buvęs auklėtinis Rafal Stankevič.

Pirmose rungtynėse mūsų sportininkai 1:4 nusileido Ukrainos jaunimui. Lietuvai įvartį pelnė R. Stankevič. Po atkaklios kovos 1:3 pralaimėta Šveicarijai. Lietuvos rinktinė du kartus 7:0 ir 12:2 įveikė Suomijos vaikinus bei užėmė 3 vietą ir buvo apdovanoti bronzos medaliais.

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas, pelnęs 7 įvarčius pripažintas Rafal Stankevič. Prie Lietuvos rinktinės pelnytų įvarčių kraičio 4 įvarčiais prisidėjo Andžej Burkot. Abu žaidėjai dabar ruošiasi Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės sudėtyje atstovauti Lietuvai Europos kvalifikacijos „B“ čempionate, kuris vyks š. m. rugpjūčio 24-27 d. Calais m. Prancūzijoje.

sporto mokyklos žolės riedulio mokytojas

Vytautas Vilipas