Bronzos medalis Lietuvos jaunučių pirmenybėse

Rugsėjo 24-25 d. Rietave, vyko Lietuvos jaunučių (2008 gim. m. ir jaunesnių) „Olimpinių vilčių“ pirmenybės. Dvi dienas jaunieji sportininkai varžėsi, kad išsiaiškintų, kas yra geriausias. Sportininkai varžėsi asmeninėse mergaičių, berniukų dvejetų ir mišrių dvejetų rungtyse. Iš viso dalyvavo 24 mergaitės ir 24 berniukai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Asmeninės varžybos vyko pogrupiuose.

Pirmenybėse dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkas iš Mickūnų Sebastian Stefanovič. Pogrupiuose Sebastian laimėjo 3 kartus ir pralaimėjo 2 kartus, pateko i antrą finalą ir kovojo dėl 9-16 vietos. Antrame finale Sebastian laimėjo 7 iš 7 susitikimus ir užėmė labai aukštą 9 vietą.

Dvejetų varžybose Sebastian kartu su Vilniaus atstovu Motiejumi Adomoniu ketvirtfinalį laimėjo prieš labai stiprią varžovų porą iš Kauno ir pateko į pusfinalį, kur po  atkaklios kovos 2:3 pralaimėjo čempionais tapusiems Utenos ir Širvintų atstovams.

Mišrių dvejetų varžybose Sebastian kartu su šiauliete praėjo iki ketvirtfinalio.

Sveikiname Sebastianą su puikiu rezultatu.