Sebastian Stefanovič Lietuvos rajonų jaunučių čempionas

Vasario 15 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2008 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso  pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų – Sebastian Stefanovč (2009 gim. m.) ir Milana Skaiva (2009 gim. m.). Iš viso pirmenybėse dalyvavo 22 mergaitės ir 28 berniukai iš visų Lietuvos rajonų, Klaipėdos ir Alytaus miestų.

Sebastian Stefanovič iki finalo laimėjo visus savo susitikimus ir tapo Lietuvos rajonų jaunučių čempionų ir pateko i finalinį čempionatą. Finaliniame susitikime Sebastian susitiko su labai stipru varžovų iš Utenos kuris šitose varžybose pagal reitingą buvo skirstytas pirmu numerių, o Sebastian Stevfanovič trečių numerių, po atkaklios kovos Sebastian laimėjo 3:1. Šios pirmenybės buvo sumanytos kaip atrankinės dėl patekimo į Lietuvos čempionatą.

1-8 vietų laimėtojai patenka į finalą. Milana Skaiva užėmė 8 vieta ir irgi pateko i finalinį etapą. Toliau laukia finalai, kur prie 8 Lietuvos rajonų stalo tenisininkų prisijungs dar 24 mergaitės ir berniukai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis