Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų tapo 4 lygos nugalėtojais

2022-2023 m. Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos berniukų stalo tenisininkai iš Mickūnų dalyvavo Lietuvos komandinio čempionato 4 lygoje. Iš viso 4 lygoje dalyvavo 36 komandos, kurios buvo suskirstytos i 3 grupės po 12 komandų.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai savo grupėje iškovojo 2 vietą ir pateko tarp šešių stipriausių komandų. Balandžio 30 d. dėl patekimo į pusfinalį Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos komanda susitiko su Klaipėdos BĮ Sporto centro komanda ir laimėjo 3:1. Pusfinalyje po atkaklios kovos pralaiminėdami 0:2, laimėjo prieš ALINAVA (Tytuvėnai) komandą rezultatu 3:2. Finaliniame susitikime Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos komanda žaidė su komanda „Gulbė“ iš Klaipėdos. Finalas susiklostė irgi labai sunkiai: rezultatu 2:2. Sebastian Stefanovič lemiamą susitikima laimėjo 3:0, taip Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos komandą padarant 4 lygos nugalėtojais. Finaliniame etape Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos komandai atstovavo Lukas Suboč, Lukaš Kubarevič, Sebastian Stefanovič.