Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos  žolės riedulininkai – tarp trečios vietos laimėtojų

Sužaistos vyrų žolės riedulio A grupės lemiamos rungtynės dėl 3 vietos tarp Vilniaus r. „SC-Ardas-_Rudamina“ ir Vilniaus m. SŽK „Žuvėdra“ komandų. Po atkaklios kovos nugalėjo Vilniaus r. „SC-Ardas-Rudamina“ ir po 3 metų pertraukos vėl iškovojo medalius. Perspektyviausio žaidėjo prizu apdovanotas Andžej Burkot. Medaliais pasidabino Sporto centro sportininkai ir 4 Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai: Džiugas Butkus, Daniel Belogolovko, Daniel Jurcevič, Daniel Komarovski. Rudaminiečių komanda yra 13 kartų laimėjusi Lietuvos pirmenybes ir 10 kartų atstovavusi Europos klubinių komandų pirmenybėse. Jei komanda gaus finansavimą 2024 m. vėl dalyvaus Europos klubinių komandų čempionate. Šiuo metu 2 Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai ruošiasi su Lietuvos rinktine atstovauti U-18 Europos pirmenybėse Velse.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

žolės riedulio mokytojas metodininkas V. Vilipas