Apdovanoti meno ir sporto srityse nusipelnę Vilniaus rajono mokiniai ir mokytojai

Šiandien, rugsėjo 22 d., Rudaminos meno mokykloje įvyko „Geriausio Vilniaus rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinio 2023“ apdovanojimų šventė. Tai antrasis Vilniaus rajono mokinių apdovanojimų etapas, kurio metu pasveikinti geriausi meno ir sporto srityse.

Šiandien iš viso apdovanoti: 80 neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinių (32 mokiniai iš Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos), respublikinių, tarptautinių meno ir muzikos konkursų laimėtojų, sporto varžybų nugalėtojų bei 42 juos parengę pedagogai (8 iš Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos).

Jaunuosius talentus ir mokytojus sveikino Vilniaus rajono savivaldybės meras Robert Duchnevič, įteikdamas padėkos raštus bei apdovanojimus už jų puikius pasiekimus.

Sveikiname geriausius šių metų Vilniaus rajono savivaldybes neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinius ir mokytojus!