Sebastian Stefanovič Lietuvos jaunučių prizininkas

Rugsėjo 30-spalio 1 d. Vilniuje, vyko Lietuvos jaunučių (2009 gim. m. ir jaunesnių) „Olimpinių vilčių“ pirmenybės. Dvi dienas jaunieji sportininkai varžėsi, kad išsiaiškintų, kas yra geriausias.

Sportininkai varžėsi asmeninėse mergaičių, berniukų dvejetų ir mišrių dvejetų rungtyse. Iš viso dalyvavo 24 mergaitės ir 24 berniukai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Asmeninės varžybos vyko pogrupiuose.

Pirmenybėse dalyvavo ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkas iš Mickūnų Sebastian Stefanovič. Pogrupiuose Sebastian laimėjo 4 kartus, pralaimėjo 1 kartą ir pateko i pirmą finalą ir kovojo dėl 1-8 vietos. Galutinėje įskaitoje Sebastian užėmė 8 vieta.

Dvejetų varžybose Sebastian kartu su Vilniaus atstovu Motiejumi Adomoniu pateko į pusfinalį, kur 0:3 pralaimėjo čempionais tapusiems Utenos ir Šalčininkų atstovams.

Mišrių dvejetų varžybose Sebastian kartu su kauniete praėjo iki ketvirtfinalio.

Sveikiname Sebastianą su puikiu rezultatu ir linkime sėkmės ateities varžybose!