Vilniaus rajono jaunimo komanda U-21 Lietuvos čempionė!

Savaitgalį Vilniuje sužaistos Lietuvos žolės riedulio jaunimo iki 21 metų pirmenybių finalinės varžybos. Vaikinų tarpe Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos – Vilniaus rajono SC auklėtiniai įveikę 3:2 Šiaulų, 2:1 Vilniaus, 8:0 Širvintų komandas ir tapo Lietuvos čempionais.

Čempionais tapo Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai: Džiugas Butkus, Daniel Jurcevič, Daniel Komarovski, Patrikas Kumpickij, Jonas Dzingulevičius, Daniel Belogolovko ir  Vilniaus rajono sporto centro auklėtiniai: Kamil Kovger, Andžej Burkot, Tomaš Burkot, Denis Astilovski, Gabrielius Paškelis, Rafal Stankevič, Edgar-Francišek Saldiun.

Geriausiu žaidėju pripažintas Andžej Burkot, tačiau už kovą aikštelėje to nusipelnė visi žaidėjai. Apdovanojimus įteikė Lietuvos žolės riedulio prezidentas Leonardas Čaikauskas ir Europos žolės riedulio federacijos atstovė Monika Ivanauskaitė.

Finalinėms varžyboms teisėjavo Vilniaus rajono sporto centro auklėtinis Karolis Donculas.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

žolės riedulio mokytojas metodininkas Vytautas Vilipas