Eilinis mokytojų susirinkimas, kuris tapo ypatingu

2023 m. spalio 3 dieną Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokykloje vyko eilinis mokytojų susirinkimas, kuris netikėtai tapo išskirtiniu.

Kuo jis buvo eilinis? Susirinkimo metu, kaip ir kasmet, buvo sprendžiami einamieji klausimai. Buvo kalbama apie darbo krūvius mokytojams, kontaktines ir nekontaktines valandas, darbo sąlygas, grupes, teminius planus ir elektroninio dienyno ypatumus.

Kuo susirinkimas buvo išskirtinis? Šią dieną net 3 mokyklos mokytojus sveikinome su gražiais jubiliejais. Tai tikrai ypatinga proga pasidžiaugti kartu su sukaktuvininkais, pasveikinti juos, kartu pabendrauti, pasijuokti prie puodelio arbatos ir kavos.

Šįkart tarp sukaktuvininkų buvo vien vyrai: Markas Vaitonis, stalo teniso mokytojas, ilgametis futbolo mokytojas Kamil Manatov ir jo kolega, futbolo mokytojas Valerij Fadejev.

Trumpai buvo pakalbėta apie šių mokytojų gyvenimo kelius, kaip savo gyvenimą susiejo su Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokykla, apie nuveiktus darbus, apie auklėtinius ir jų pasiekimus. Administracija pasveikino mokytojus, įteikdama gėles ir mažas atminimo dovanėles. Sporto mokyklos direktorius Robert Komarovski dėkojo visiems sukaktuvininkams už nuoširdų darbą, už ištikimybę mokyklai ir mokiniams, už kūrybiškumą ir įkvėpimą, kurio sugeba pritraukti jaunimą, linkėjo kantrybės, jėgų, sveikatos ir naujų pergalių. Smagu buvo kartu padaryti bendrą nuotrauką. Taip pat buvo pažymėta, kad ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokykla šiais mokslo metais sulauks 20-mečio veiklos jubiliejų. Taigi buvo pasiūlyta mokytojams pagalvoti, kaip galima būtų kartu linksmai ir prasmingai atšvęsti  mokyklos įsteigimo jubiliejų.