Vilniaus rajono vaikų komanda iškovojo bronza

2023 m. spalio 07 d. Telšiuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2010 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 10 mergaičių ir 11 berniukų komandų. Vilniaus rajonui atstovavo Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mergaitės  iš Mickūnų: Karina Milto (2013 m. g.), Eva Chalkovskytė (2013 m. g.), Gabriela Gulbicka (2013 m. g.), Kaja Tvorogal (2014 m. g.)

Mergaičių komandos buvo suskirstytos į 2 grupes po 5 komandas. Vilniaus rajono stalo tenisininkai grupės varžybose laimėjo prieš Jonavos komanda 3:0, Lazdijų komanda 3:0 ir pralaimėjo Širvintos komandai 1:3 ir pateko į finalinį ketvertuką, kur atkaklioje kovoje 2:3 pralaimėjo Šalčininkų  komandai ir 3:0  laimėjo prieš Mažeikių komanda ir galutinėje įskaitoje užėmė 3 vietą. Pabrėžtina, kad Vilniaus rajono mergaičių komanda buvo pati jauniausia turnyre.

Toliau laukia finalai, kur prie 6 Lietuvos rajonų komandų prisijungs 4 miesto komandos: Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis