Sidabro medalis Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionate

2023 m. gruodžio 03 d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių 2010 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 12 mergaičių ir 12 berniukų komandų. Vilniaus rajonui atstovavo Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mergaitės  iš Mickūnų: Karina Milto (2013 m. g.), Eva Chalkovskytė (2013 m. g.), Erika Abulfatova (2012 m. g.), Kaja Tvorogal (2014 m. g.)

Mergaičių komandos buvo suskirstytos į 4 grupes po 3 komandas. Vilniaus rajono stalo tenisininkai grupės varžybose laimėjo prieš Jonavos komanda 3:0, Širvintos komanda 3:2 ir pateko į finalinį ketvertuką. Finaliniame  ketvertuke pralaimėjo Vilniaus A komandai 0:3, laimėjo prieš labai stipria Panevėžio komanda 3:0 ir prieš Vilniaus B komanda 3:0 užėmė 2 vieta. Fantastinis rezultatas, pabrėžtina, kad Vilniaus rajono mergaičių komanda buvo pati jauniausia čempionate.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis