Š. m. gruodžio 10 d. Vilniuje vyko II-asis Vilniaus „Žuvėdra” klubo jaunučių U-16 uždarų patalpų žolės riedulio kalėdinis turnyras. Jame jėgas išbandė šešios komandos, tarp jų ir Vilniaus raj. Nemenčinės sporto mokyklos jaunieji riedulininkai.

Pirmose rungtynėse mūsų riedulininkus lydėjo sėkmė 5-0 įveikti Vilniaus „Žuvėdra” klubo sportininkai, tačiau po to teko pripažinti 2-1 Vilniaus „Sostinės SM Tauras” ir 4-0 , „SC-Perkūnas” Panevėžio komandų pranašumą. Užimta ketvirta vieta, geriausiu komandos žaidėju pripažintas Daniel Komarovski, kuriam įteiktas asmeninis prizas. Nugalėtojams ir prizininkams įteikti medaliai, visas komandas kalėdų senelis  apdovanojo saldžiais prizais ir linkėjo pergalių 2024 metais.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos
žolės riedulio treneris Vytautas Vilipas