Vilniaus rajono mergaičių stalo teniso komanda iškovojo auksą

Š. m. sausio 14 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų stalo teniso pirmenybės, skirtos 2012 m. gim. ir jaunesniems sportininkams. Pirmenybėse dalyvavo 9 mergaičių ir 7 berniukų komandos.

Rungtynėse Vilniaus rajoną reprezentavo Nemenčinės sporto mokyklos mergaitės ir berniukai iš Mickūnų: Karina Milto, Eva Chalkovskytė, Gabriela Gulbicka, Kaja Tvorogal, Norbert Tvorogal, Arsenij Kanaškov, Daniel Stefanovič ir Dominykas Grybauskas.

Mergaičių komandos buvo suskirstytos į 2 grupes 4 ir 5 komandas. Vilniaus rajono stalo tenisininkai grupės varžybose laimėjo prieš Utenos komanda 3:0, Vilkaviškio komandą 3:0, Jonavos 3:0 ir prieš Ukmergės komandą 3:0, taip patenkant į finalinį ketvertuką, kur 3:0 laimėjo prieš Širvintų ir 3:0 prieš Alytaus komandą bei tapo Lietuvos rajonų nugalėtojais. Berniukų komandos buvo suskirstytos į 2 grupes 4 po 3 komandas. Berniukų komanda grupės varžybose laimėjo prieš Zarasų komandą 3:0, Utenos komandą 3:0 ir atkaklioje kovoje 2:3 pralaimėjo Šalčininkams 2:3 bei grupėje užėmė 2 vietą. Finaliniame ketvertuke berniukai pralaimėjo Jonavos ir Vilkaviškio komandai po 1:3 ir galutinėje įskaitoje užėmė 4 vietą. Toliau laukia finalai, kur prie 6 Lietuvos rajonų komandų prisijungs 4 miesto komandos: Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio.