Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidinėjimo čempionatas

2024 m. vasario 23-24 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidinėjimo čempionatas kuriame dalyvavo ne mažas būrys Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos sportininkų, bei iškovojo net 7 medalius.

Vasario 23d. prie starto linijos sportininkai stojo varžydamiesi klasikiniu stiliumi. Jaunučių (2008-2009 m. g.)  grupėje dalyviai turėjo įveikti 3km, mūsų sportininkas Harrys Stragys trasą įveikė per 15min. 42s. ir užėmė 6 vietą.

Sekančioje berniukų A grupėje kurioje varžėsi 2010-2011 metų gimimo dalyviai turėjo įveikti 2km distancija kurioje Daniel Semaško iškovojo bronzos medalį, finiše fiksuodamas 9min. 6s. laiką.

O berniukų B grupėje varžėsi 2012 metų ir jaunesni vaikai jiems trasa buvo 1km. Rafal Boban pasirodė neprilygstamai  ir už nugaros palikęs visus varžovus laimėjo aukso medalį su laiku 4min. 8s.

Vasario 24d. dalyviai varžėsi laisvuoju stiliumi. Jaunučių (2008-2009m. g.) grupės vaikinams teko varžytis 3km nuotolyje kuriame Dominik Novickas finišavo septintas su laiku 10min. 56s. o Harrys Stragys su laiku 12min. 22s. užėmė dešimtą vietą

Tos pačios amžiaus grupės jaunutėms distancija buvo 2km. Čia mūsų sportininkės išsirikiavo viena paskui kita, ketvirta buvo Milena Bernatovič ir jos finišo laikas 7min. 13s., penkta Gabrielė Buchovskaja su laiku 7min. 25s. ir šešta Amelija Bernatovič kurios laikas 7min. 31s.

Berniukų A (2010-2011m. g.) grupėje Daniel Semaško vėl lipo ant nugalėtoju pakilos užimdamas trečiąją vietą. Jis 2km įveikė per 6min. 57s., o Anton Butkevič finišavo su laiku 8min. 3s. ir užėmė 4 vietą.

Tos pačios grupės mergaitėms reikėjo įveikti 1km trasą. Sporto mokyklos atstovės vėl gi finišuoja viena paskui kita tik šį kartą visos pateko į prizininkių trejetą. Pirmoje vietoje Kamila Pozniak su rezultatu 3min. 42s.,  antroje vietoje Mariia Domannikova su rezultatu 4min. 4s. ir trečioje vietoje Monika Gurska su rezultatu 4min. 5s.

Berniukų B (2012 m.g. ir jaunesni) grupėje vaikams distancijoje reikėjo įveikti 1km. Rafal Boban vėl buvo nepavejamas trasoje ir  laimėjo 1 vietą  finišuodamas su laiku 3min. 21s. O Kevin Gurski užėmė 11 vietą, vieną kilometrą laisvuoju stiliumi įveikęs per 6min. 18s.

Mergaitės šioje amžiaus grupėje taip pat turėjo įveikti 1km distanciją. Geriausiai pavyko pasirodyti Austėjai Gasiancevai ji finišavo 5 vietoje, o jos laikas 4min. 2s. Septintoje vietoje rikiavosi Paulina Jasiukevič su laiku 4min. 11s. paskui 12 vietoje atsidūrė Patricija Kulešo su laiku 4min. 55s. ir iš kart už jos tryliktoje vietoje finišavo Emanuela Bernatovič kuri fiksavo 5min. 25s. laiką.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

Biatlono mokytojai Radoslav Aleksandrov ir Arnold Lepiochin