Agnieška Rackevič Lietuvos rajonų jaunių čempionė

Vasario 28 d. Utenoje vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2005 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos mergaitės iš Mickūnų – Agnieška Rackevič (2007 gim. m.) ir Kaja Tvorogal (2014 gim. m.). Iš viso pirmenybėse dalyvavo 23 mergaitės iš visų Lietuvos rajonų, Klaipėdos ir Alytaus miestų.

Agnieška Rackevič laimėjo visus savo susitikimus ir tapo Lietuvos rajonų jaunučių čempione ir pateko į finalinį čempionatą.

1-6 vietų laimėtojai patenka į finalą. Kaja Tvorogal užėmė 11 vietą ir, deja, į stipriausių šešetuką nepateko. Toliau laukia finalai, kur prie 6 Lietuvos rajonų stalo tenisininkų prisijungs dar 26 mergaitės iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos
stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis