10 medalių Lietuvos biatlono čempionate

Š. m. kovo 2 d. Ignalinoje vykusiose Lietuvos biatlono vaikų, jaunių/jaunimo čempionato sprinto varžybose mūsų Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 2 aukso, 4 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Pradedant nuo pačių jauniausių vaikų iki 9 metų amžiaus grupėje, kurie varžėsi 1,5 km distancijoje su dvejais šaudymo ruožais, kur už netaiklų šūvį buvo skiriama 10 sekundžių baudos, Robert Boban iškovojo sidabro medalį, o 4 vietą Kevin Gurski. Mergaičių (iki 9 metų) grupėje 6 vietą užėmė Anastasija Semaško, jauniausia Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos atstovė bei jauniausia varžybų dalyvė.

Vaikų (iki 11 metų amžiaus) grupėje, kurie varžėsi 1,5 km distancijoje su dviem šaudymo ruožais, kur už netaiklų šūvį buvo skiriama 10 sekundžių baudos, pirmą vietą laimėjo Ekaterina Litvinova ir sau už nugaros paliko kitą Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos atstovę Pauliną Jasiukevič, kuri užėmė antrą vietą. Ketvirtoje vietoje rikiavosi Patrycja Kulešo, o šeštoje vietoje Emanuela Bernatovič. Tos pačios amžiaus grupės berniukų tarpe devintoje vietoje rikiavosi Artiom Morozov.

Vyresnėje mergaičių (iki 13 metų) grupėje, kurioje dalyviai turėjo įveikti 4 km distanciją su trimis šaudymo ruožais, kur už netaiklų šūvį buvo skiriama 12 sekundžių baudos, pirmąją vietą užėmė Monika Gurska. Berniukų grupėje bronzos medalį iškovojo Daniel Semaško, ketvirtą vietą užėmė Rafal Boban.

Merginų (iki 15 metų) grupėje, kurioje distancijos ilgis buvo 4 km, o už netaiklų šūvį buvo skiriama 12 sekundžių baudos, antroje vietoje rikiavosi Eveta Šidlauskaitė, trečioje vietoje Amelija Bernatovič, aštuntoje vietoje Mariia Domannikova. Vaikinų tarpe Anton Butkevič užėmė šeštą vietą.

Merginų (iki 17 metų)  grupėje 5 km distancijoje su keturiais šaudymo ruožais ir už netaiklų šūvį buvo skiriama 12 sekundžių baudos, sidabro medalį iškovojo Gabrielė Buchovska, bronzos medalį Milena Bernatovič. Vaikinų tarpe Dominik Novickas iškovojo bronzos medalį.