Vilniaus rajono SC – Nemenčinės SM žolės riedulininkams  Lietuvos čempionato sidabras

Sausio – kovo mėnesį (Šiauliuose, Vilniuje) vyko Lietuvos uždarų patalpų vyrų žolės riedulio B grupės čempionatas, kuris baigėsi kovo 2 d. Vilniuje. Mūsų rajono garbę ginė SC-Nemenčinės SM komanda. Finalinėse varžybose norint tapti čempionais komandai reikėjo Įveikti  Šiaulių ,,Akademija“ riedulininkus. Po pirmų dviejų kėlinių atrodo ,kad pavyks nugalėti priešininkus ,pirmavome 2-0 (Tačiau rezultatas turėjo būti ir dar geresnis, buvo daug neišnaudotų progų). Viską lėmė paskutinis kėlinukas, kai klydo ne tik komanda bet ir teisėjai ,tad po įtemtos kovos 3-4 teko pripažinti varžovų pranašumą. Vilniaus rajono sporto centro-Nemenčinės sporto mokyklos komanda pelnė sidabro medalius, geriausias komandos žaidėjas pripažintas Andžej Burkot. Rezultatyviausiu žaidėju pripažintas Povilas Sinkevičius (Šiaulių ,,Akademija) pelnęs 18 įvarčių, po jo pagal rezultatyvumą rikiavosi Rafal Stankevič 17,Andžej Burkot 16 įvarčių. Medalius pelnė šie SC žaidėjai Andžej Burkot, Rafal Stankevič, Karolis Donculas, Tadeuš Lastovski, Kamil Kovger, Denis Jastrebov, Saulius Būblys, Gabrielius Paškelis, Tomaš Burkot ir šie Nemenčinės SM sportininkai Džiugas Butkus, Patrik  Kumpickij, Jonas Dzingulevičius ir Daniel Belogolovko.