Laskarze Rejonu Wileńskiego zdobyli srebrnych medali na Mistrzostwach Litwy hokeju na trawie I ligi

Zakończyły się zmagania w Mistrzostwach Litwy hokeju na trawie I ligi w salach zamkniętych. Pierwsze spotkanie finałowych rozgrywek laskarze Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego zwyciężyli nad głównymi swymi przeciwnikami SM „Klevas” z Szawel z wynikiem 4:1 (1:0). W następnym spotkaniu jednak drużyna SM „Klevas” pokonała zespół z Wilna „Žuvėdra-Tauras“ i zapewnili sobie tytuł mistrzów Litwy.

Podczas następnego meczu drużyna Rejonu Wileńskiego świetnie grała i wynikiem 7:1 (4:0) pokonała kowieńskich laskarzy „Veršvai“ i zapewniła sobie drugie miejsce. Trzecie miejsce zajął zespół „Žuvėdra-Tauras“, który został pokonany przez laskarzy drużyny z Kowna „Veršvai“, ale wyprzedziła kowieńskich laskarzy ze względu lepszego stosunku zdobytych i przepuszczonych bramek.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został uznany Edgar Chatkiewicz z drużyny Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego.