Gegužės 14-ą MTB dviračių maratonas Nemenčinėje

Gegužės 14-ą dieną Nemenčinėje vyks tarptautinis, visų kasmet laukiamas MTB dviračių maratonas „Wilia“, kurio organizatoriais yra Vilniaus rajono savivaldybė, Lenkijos dviračių sporto organizacija „Maratony kresowe“, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla bei Nemenčinės miesto seniūnija.

Nemenčinėje organizuojamas dviračių maratonas yra nekomercinis organizacijos „Maratony Kresowe“ MTB dviračių maratono 16 varžybų ciklo renginys.

Maratone savo jėgas išbandyti kviečiami visi dviračių sporto entuziastai užsiregistravę internetiniame puslapyje www.maratonykresowe.pl bei užpildę paraiškos formą http://kresowe.az.pl/mk14/wp-content/uploads/2016/03/PARAISKOS-FORMA.pdf. Registracija bus vykdoma ir varžybų dieną nuo 8:30 iki 11:00 val. (su savimi būtina turėti jau užpildytą paraiškos formą).

Yra starto mokestis.

Varžybų programa

9:00 – 12:00 registracija varžybų sekretoriate.
11:15 – „Mikro“ varžybų dalyvių startas.
11:25 – Author Mini Maraton varžybų dalyvių startas.
12:40 – Kellys Maratono dalyvių startas.
12:50 – Pusės maratono dalyvių startas.
14:00 – Author Mini Maraton  ir „Mikro“ varžybų nugalėtojų apdovanojimai.
15:30 – Pusės maratono nugalėtojų bei prizininkų apdovanojimai.
16:15 – Kellys Maratono nugalėtojų bei prizininkų apdovanojimai.
16:30 – Burtų traukimas tarp visų startavusių dalyvių dėl specialių dovanų.
16:45 – Renginio pabaiga.

Dėl papildomos informacijos galite kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklą tel. (8-5) 2371439, el. p. vrssportomokykla@gmail.com.

Kviečiame visus pasimėgauti pavasariniu oru, sportiškai praleisti sekmadienį ir sudalyvauti dviračių varžybose!

Organizuojamo maratono nuostatus galite rasti čia.