Finišavo Vilniaus rajono Seniūnijų sporto varžybos

Gegužės 27 d.  Zujūnuose ir Avižieniuose buvo duotas startas Vilniaus rajono seniūnijų sporto žaidynėms, kurios pasibaigė birželio 10 dieną  Kalveliuose.

Avižieniuose varžėsi paplūdimio tinklinio atstovai. Moterų grupėje nugalėjo Avižienių seniūnijos atstovės, antra vieta atiteko Kalvelių sportininkėms. Vyrų grupėje eilinį kartą nugalėjo Buivydžių tinklininkai, antri liko Kalvelių atstovai, o trečia vieta atiteko Avižienių komandai.

Zujūnuose stalo teniso varžybose nugalėjo Nemenčinės miesto  komanda, sidabro medaliai atiteko Kalvelių atstovams, o trečioje vietoje liko Paberžės sportininkai. Smiginio varžybose geriausiai strėlytes mėtė Kalvelių seniūnijos atstovai, antra liko Nemenčinės    komanda, o trečią vietą užėmė Riešės seniūnijos komanda.

Birželio 3 dieną Nemėžis priglaudė šaškių ir šachmatų mėgėjus. Šaškėmis geriausiai sekėsi žaisti Sužionių seniūnijos atstovams, sidabro medalius iškovojo Nemėžio sportininkai, o bronzos medaliai atiteko Kalvelių komandai. Šachmatų varžybose auksą iškovojo Nemenčinės atstovai, antrą vietą užėmė Sužionių komanda, trečioje liko Nemėžio seniūnijos atstovai.

Birželio 10 dieną futbolo, krepšinio 3×3 ir seniūnų trikovės varžybomis pasibaigė Seniūnijų sporto varžybos. Futbolo varžybose geriausiai sekėsi šeimininkams, antri liko Paberžės futbolininkai, trečią vietą užėmė Rudaminos atstovai. Krepšinio 3×3 varžybose moterų grupėje nugalėjo Mickūnų komanda, sidabro medaliai atiteko Kalvelių atstovėms. Vyrai varžėsi dvejose amžiaus grupėse iki 40 m. ir virš 40 metų. Abejose amžiaus grupėse nugalėtojais tapo Nemenčinės miesto atstovai. Iki 40 m. grupėje antrą vietą užėmė Sudervės komanda, trečia vieta atiteko Rudaminos seniūnijos sportininkams. Labai įtempta kova vyko seniūnų trikovėje – po trijų rungčių vienodai taškų surinko Nemenčinės miesto seniūnas Mečislav Borusevič ir Kalvelių seniūno pavaduotojas  Miroslav Tučkovski. Papildomą parko tinklinio rungtį laimėjo Miroslav Tučkovski ir tapo seniūnų trikovės nugalėtoju. Mečislav Borusevič iškovojo antrą vietą, o trečią užėmė Riešės seniūno pavaduotojas Valdemar Rynkevič.

Šiais metais Vilniaus rajono seniūnijų sporto žaidynėse dalyvavo 14 seniūnijų. Bendrakomandinėje įskaitoje nugalėjo Kalveliu seniūnijos sportininkai, surinkę 227 tšk. Antroje vietoje liko Nemenčinės miesto atstovai, surinkę 184 tšk. Trečia vieta atiteko Rudaminos seniūnijos sportininkams – 85 tšk.

Nugalėtojus ir prizininkus diplomais, taurėmis ir medaliais, kurios finansavo Kūno Kultūros ir Sporto Departamentas bei Vilniaus rajono savivaldybė. Apdovanojimus įteikė Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot.