Vilniaus rajono bėgikų 2 vieta Lietuvos lengvosios atletikos federacijos kroso taurės varžybose

Lapkričio 11 d. Smiltynėje vyko penktasis Lietuvos lengvosios atletikos federacijos kroso taurės varžybų etapas, kuriame gerai pasirodė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, iškovodami 2 vietą bendrakomandinėje įskaitoje.

Individualiai geriausiai sekėsi Evelinai Voitkevič mergaičių 2004 gim. m. ir jaunesnių grupėje. Evelina 1500 m nubėgo per 6 min. 14 sek. ir užėmė 2 vietą. Vaikinų grupėje Daniel Bartusevič distanciją nubėgo per 5 min. 37 sek. ir užėmė 5 vietą.

2002-2003 m. gimę bėgikai rungtyniavo 2385 metrų distancijoje. Aurelija Vinogradova distanciją įveikė per 10 min. 31 sek. ir finišavo 5 vietoje. Julija Jačun liko 9 su rezultatu 10 min. 55 sek. Dariuš Zabelo liko už nugalėtojų pakylos, finišavęs ketvirtas su rezultatu 8 min. 21 sek. Karolina Savko merginų, gimusių 2000-2001 metais, grupėje 3480 m distancijoje užėmė 6 vietą nubėgusi nuotolį per 16 min. 42 sek. Šios amžiaus grupės vaikinai rungtyniavo 5 140 m distancijoje. Jaroslav Semaško užėmė 4 vietą, įveikęs distanciją per 19 min. 33 sek. Gžegož Semaško finišavo 6 nubėgęs nuotolį per 20 min. 43 sek. Robert Bartusevič varžėsi 7 220 m distancijoje ir užėmė 5 vietą su rezultatu 31 min. 03 sek.

Labai gerai Vilniaus rajono atstovai pasirodė estafečių varžybose 4 x 725 m. Vaikų-jaunučių grupėje Evelina Voitkevič, Daniel Bartusevič Aurelija Vinogradova ir Dariuš Zabelo tapo nugalėtojais, įveikę 3000 metrų per 11 min. 02 sek. Jaunių-jaunimo grupėje Karolina Savko, Jaroslav Semaško, Julija Jačun ir Robert Bartusevič užėmė 2 vietą su rezultatu 11 min. 08 sek. Nugalėjo Klaipėdos atstovai.

Po varžybų Smiltynėje paaiškėjo Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės nugalėtojai ir prizininkai bendroje įskaitoje. Susumavus 4 geriausius rezultatus iš penkių startų Evelina Voitkevič iškovojo taurę už 2 vietą, surinkusi 72 taškus. Jaroslav Semaško surinko 61 tšk. ir iškovojo taurę už 2 vietą. Daniel Bartusevič surinko 62 tšk. ir buvo apdovanotas taure už 3 vietą.

Bendrakomandinėje įskaitoje Vilniaus rajonas surinko 428 tšk. ir užėmė 2 vietą.

Sveikiname mūsų lengvaatlečius bei jų trenerį Vytautą Gražį ir linkime sėkmingų sekančių startų.