Sėkmingas Karolio Dombrovskio startas Norvegijoje

Lapkričio 18 d. Sjusjoeno mieste Norvegijoje vyko pirmos šio sezono biatlono varžybos, į kurias suvažiavo visi pajėgiausi pasaulio biatlonininkai.

Šeštadienį 10 km sprinto rungtyje pergalę šventė prancūzas Martin Fourcade, kuris buvo taiklus šaudykloje ir nugalėjo, distanciją įveikęs per 24 min. 20 sek.

Iš Lietuvos biatlonininkų geriausiai pasirodė nemenčinietis Karol Dobrovski, užėmęs 66 vietą. Karol labai gerai pradėjo varžybas – greitai čiuožė slidėmis, taikliai šaudė gulint ir šliuožė 37-as.  Du netaiklūs šūviai šaudyme stovint nustūmė biatlonininką į 74 vietą. Karol Dombrovski stipriai slydo paskutinius kilometrus, aplenkė aštuonis varžovus ir užėmė 66 vietą tarp 162 startavusių, 10 km įveikęs per 27 min. 19 sek. Vytautas Strolia užėmė 80 vietą su rezultatu 27 min. 38 sek. Tomas Kaukėnas finišavo 91-as, įveikęs distanciją per 28 min. 05 sk., o Rokas Suslavičius distancijoje užtrūko 29 min. 10 sek. ir liko 128 vietoje.

Sveikiname Karolį ir linkome sėkmės lapkričio 26 d. Švedijoje Pasaulio taurės varžybose.