Puikus Karolio Dombrovskio startas Norvegijoje

Sekmadienį biatlonininkai startavo masinio starto rungtyje su šaudymu 2 kartus iš padėties gulint ir 2 kartus iš padėties stovint. Į startą stojo 112 dalyvių, kurie buvo padalinti į 2 grupes. Pirmoje startavo 40 dalyvių su prancūzu Martinu Fourcadu priešakyje. Antrą grupę sudarė 72 biatlonininkai, tarp kurių buvo ir Lietuvos atstovai Karol Dombrovski, Vytautas Strolia ir Rokas Suslavičius.

Karol greitai slydo slidėmis, bet pirmame šaudyme gulint suklydo 1 kartą ir slydo 37-as, atsiklikdamas nuo lyderio38,5 sek. Antrą šaudymą gulint sportininkas atliko greitai ir taikliai ir pakilo į 21 vietą. Trečiame šaudyme stovint uždirbo vieną baudos ratą, bet varžovai irgi klydo ir Karol į priešpaskutinį ratą išskubėjo 15 vietoje. Paskutiniame šaudyme stovint nemenčinietis suklydo kartą, greitai įveikė baudos ratą, stipriai važiavo paskutinį 3 km ratą ir finišavo 12-as, įveikęs 15 km per 36 sek. 21,4 sek.

Vytautas Strolia finišavo 15 vietoje su rezultatu 39 min. 32,2 sek. Rokas Suslavičius finišavo 66-as, 15 km įveikęs per 43 min. 37,5 sek.

Sveikiname Karolį ir linkime sėkmės.

sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski