Geras Nikitos Romanovo startas Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybose Italijoje

Šeštadienį gruodžio 16 d. Ridnaun biatlono centre Italijoje vyko antro etapo Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybos, kuriose startavo 124 biatlonininkai iš 35 pasaulio šalių. Biatlonininkai rungtyniavo 10 km sprinto varžybose, kuriose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovas Nikita Romanov, užėmęs 50 vietą.

Biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto lenktynėse su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Nikita Romanov labai gerai pradėjo lenktynes, greitai įveikė pirmą 3,3 km ratą, šaudant gulint pataikė į keturis taikinius, greitai įveikė baudos ratą ir į antrą 3,3 km ratą išslydo 52 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 1 min. 15 sek. Nikita antrą ratą slydo greitai, antrame šaudyme stovint paliko vieną neuždengtą taikinį ir įveikęs papildomus 150 m distancijos slydo 55 vietoje, atsilikdamas 2 min. 38 sek. Nikita Romanov  paskutinius  3,3 km labai greitai slydo į įkalnes, aplenkė 5 varžovus ir finišavo 50-tas, įveikęs 10 km distanciją per 30 min. 12 sek. (2 b. r.).

Visaginietis Maksim Fomin užėmė 79 vietą su rezultatu 31 min. 58 sek.( 4 b. r.), visaginietis Valentin Kaznačenko užėmė 89 vietą užtrukęs distancijoje 33 min. 01 sek.( 1 b. r.), o ignalinietis Jokūbas Mačkinė liko 90, įveikęs 10 km per 33 min. 05 sek. ( 5 b. r.)

Sveikiname Nikitą Romanovą ir linkime pergalių ateityje.