Vilniaus rajono Merės kalėdinės taurės žolės riedulio jaunučių uždarų patalpų varžybų čempionai – Vilniaus rajono sporto mokyklos auklėtiniai

Malonia tradicija tapo gruodžio mėnesį vykdomas Vilniaus rajono Merės kalėdinės taurės varžybos. Š. m. gruodžio 18-19 d. d. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos sporto salėje ,,virė‘‘ įnirtingos jaunųjų žolės riedulininkų kovos, vyko Vilniaus rajono savivaldybės administracijos kultūros, sporto ir turizmo skyriaus organizuotos varžybos. Malonu, kad jau eilę metų į jas atvyksta Vilniaus miesto SŽK „Tauras-Žuvėdra“ komanda, kuri kovoja dėl aukščiausių apdovanojimų.

Gruodžio 18 d. vyko kovos dėl patekimo į finalinį etapą. Į jį pateko Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos U-14 (tr. V. Vilipas), Rudaminos F. Ruščico gimnazijos ir „Ryto“ gimnazijos komandos (Tr. V. Vilipas). Prie jų prisijungė svečiai iš Vilniaus (Tr. A. Macijauskas). Dėl išėjimo į finalą pirmose rungtynėse susitiko Vilniaus m. SŽK „Tauras- Žuvėdra“, kuri 9:0 įveikė Rudaminos F. Ruščico gimnazijos riedulininkus. Kitose rungtynėse pergalę šventė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komanda, 8:1 įveikusi Rudaminos „Ryto“ sportininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė: 5 – komandos kapitonas Rafal Stankevič, 2 – Sebastjan Grudinski, 1 – Andžej Burkot. „Ryto“ gimnazijos komandoje pasižymėjo Gabrielius Pakštelis.

Dėl 3 vietos ir bronzinio apdovanojimo kovojo Rudaminos F. Ruščico ir „Ryto“ gimnazijų riedulininkai, o pergalę rezultatu 9:1 šventė „Ryto“ komanda. Įvarčius pelnė: 5 – Elvin Bogdevič, 2 – Gabriel Pakštelis, 1 – Faustas Misiūnas, o atsakomąjį įvartį pelnė Radoslav Arciševski.

Dėl čempionų vardų kovojo svečiai iš Vilniaus ir Vilniaus rajono sporto mokyklos auklėtiniai.  Ilgą laiką kova vyko labai atkakliai ir atrodė, kad nugalėtojas paaiškės tik varžybų gale. Tačiau antro kėlinio viduryje išryškėjo Vilniaus rajono jaunųjų riedulininkų pranašumas ir jie rezultatu 13:9 įveikė savo varžovus. Tad čempionų vardus ir Vilniaus rajono Merės taurę iškovojo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos sportininkai. Įvarčius pelnė: 9 – Rafal Stankevič, Andžej Burkot, 1 – Karol Žavoronok. Nugalėtojų komandoje dar žaidė Lešek Litvin, Jakub Valiuškevič, Sebastjan Grudinski, o vartus ginė Edgar Saldiun.

Komandos prizininkės apdovanotos taurėmis, žaidėjai medaliais.

Sportininkai dėkoja Vilniaus rajono savivaldybei už organizuotas varžybas.

sporto mokyklos žolės riedulio treneris
Vytautas Vilipas