Vilniaus rajono biatlonininkai – Estijos biatlono čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Gruodžio 29 dieną Hanijos mieste Estijoje vyko 1 etapo Estijos biatlono čempionato sprinto ir masinio starto varžybos, kuriose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, iškovodami prizines vietas tarp 180 startavusių biatlonininkų.

Geriausiai sekėsi Marekui Griniukui vaikinų 2003-2004 m. gim. grupėje iškovojusiam 1 vietą 5 km masino starto varžybose. Marek gerai pradėjo lenktynes, pirmame šaudyme gulomis suklydo tik kartą, greitai įveikė 100 m baudos ratą ir slydo antras. Antrame šaudyme prašovė du kartus, bet šaudyme klydo ir varžovai, kas leido nemenčiniečiui išsiveržti į priekį. Paskutiniame šaudyme Vilniaus rajono atstovas pataikė į keturis taikinius, greitai įveikė 100 m baudos ratą ir į paskutinį 1 km finišo ratą išslydo pirmas. Marek Griniuk labai greitai įveikė paskutinį kilometrą ir finišavo pirmas, iškovodamas Estijos biatlono čempionato aukso medalį, įveikęs 5 km per 18 min. 04 sek.

Mergaičių grupėje 4 km distancijoje gerai startavo Viktorija Romanova, iškovodama Estijos biatlono čempionato bronzos medalį. Viktorija pirmame šaudyme gulomis suklydo du kartus ir slydo 4 pozicijoje. Greitai įveikė 1 km ratą, antrame šaudyme suklydo kartą ir pakilo į 3 vietą. Paskutiniame šaudyme pataikė į visus taikinius, greitai įveikė paskutinį finišo ratą ir užėmė 3 vietą, įveikusi 4 km per 15 min. 17 sek.

Dar vieną bronzos medalį iškovojo Romualdas Aleksandrovas, užėmęs 3 vietą 7,5 km distancijoje vaikinų 2001-2002 gim. m. grupėje. Romualdas pirmame šaudyme gulomis pataikė į visus taikinius ir slydo antras, bet antrame šaudyme gulint suklydo net trys kartus ir įveikęs 3 baudos ratus po 150 m slydo 8 pozicijoje. Trečiame šaudyme stovint nemenčinietis suklydo kartą ir pakilo į 4 vietą. Paskutiniame šaudyme stovint Romualdas Aleksandrovas pataikė į visus taikinius, labai greitai įveikė paskutinį 1,5 km finišo ratą ir užėmė 3 vietą, įveikęs 7,5 km per 27 min. 04 sek.

Nikita Romanov 10 km masinio starto lenktynėse liko už nugalėtojų pakylos, užimdamas 4 vietą su rezultatu 33 min. 06 sek. Sara Urumova 5 km distanciją įveikė per 23 min. 17 sek. ir užėmė 8 vietą.

Sveikiname Viktoriją, Mareką, Romualdą ir linkime pergalių 2018 metais.