6 Vilniaus rajono biatlonininkų medaliai Lietuvos vaikų biatlono pirmenybėse Ignalinoje

Kovo  6 d. Ignalinoje vyko Lietuvos vaikų biatlono pirmenybių sprinto varžybos, kuriose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, iškovodami 6 prizines vietas.

Geriausiai sekėsi  Viktorijai Romanovai, mergaičių 2003-2004 gim. m. grupėje iškovojusiai 1 vietą 4 km sprinto varžybose. Viktorija kovo 4 d. grįžo iš Pasaulio jaunimo čempionato ir buvo laikoma varžybų favorite, ką patvirtino trasoje. Viktorija gerai pradėjo lenktynes, pirmame šaudyme gulomis  pataikė į visus taikinius ir pirmavo. Antrame šaudyme suklydo kartą, greitai įveikė paskutinį 1,3 km finišo ratą ir užėmė 1 vietą. Viktorija Romanova 4 km įveikė per 12 min. 28 sek. ir iškovojo aukso medalį. Kamilė Jakubauskaitė šaudykloje suklydo 5 kartus, distancijoje užtrūko 14 min. 03 sek ir finišavo trečia, iškovodama bronzos medalį.

Vaikinų grupėje Marek Griniuk varžesi 4 km distancijoje. Marek pirmame šaudyme suklydo 4 kartus, antrame dar kartą, greitai įveikė paskutinį 1,3 km ratą ir finišavo antras, iškovodamas Lietuvos vaikų biatlono pirmenybių sidabro  medalį, 4 km įveikęs per 12 min. 44 sek. Mergaičių grupėje 6 km distancijoje gerai startavo Sara Urumova, iškovodama biatlono pirmenybių sidabro medalį. Sara pirmame šaudyme gulomis suklydo du kartus ir slydo 2 pozicijoje. Sportininkė greitai įveikė 2 km ratą, antrame šaudyme stovint suklydo kartą, greitai įveikė paskutinį finišo ratą ir užėmė 2 vietą, įveikusi 6 km per 22 min. 04 sek.

Dar vieną sidabro medalį iškovojo Damian Rynkevič vaikinų 2005 gim. m. ir jaunesni 3 km distancijoje. Damian pirmame šaudyme suklydo kartą, antrame pataikė į visus taikinius ir finišo liniją kirto antras, atsilikęs nuo nugalėtojo vos 1 sek. Damian Rynkevič 3 km įveikė per 14 min. 01 sek.

Bronzos  medalį iškovojo Romualdas Aleksandrovas, užėmęs 3 vietą 7,5 km distancijoje vaikinų 2000-2002 gim. m. grupėje. Romualdas pirmame šaudyme gulomis pataikė į du taikinius ir slydo ketvirtas. Antrame šaudyme stovint suklydo du kartus ir pakilo į 3 vietą.  Romualdas greitai įveikė paskutinį 2,5 km finišo ratą ir užėmė 3 vietą, įveikęs 7,5 km per 22 min. 02 sek.

Ruslan Pukšto 7,5  km. įveikė per 23 min. 02 sek ir finišavo 5 vietoje.

Kovo 8-12 dienomis Viktorija Romanova, Sara Urumova, Nikita Romanov ir Romualdas Aleksandrovas Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvaus Baltijos biatlono taurės varžybose Sankt Peterburge.

Sveikiname sporto mokyklos biatlonininkus su iškovotais medaliais ir linkime taiklių šūvių Rusijoje.