Vilniaus rajono biatlonininkų startai Pasaulio jaunimo biatlono čempionate Slovakijoje

Vasario 1 d. Osrblie mieste Slovakijoje vykusiame Pasaulio jaunimo biatlono čempionate biatlonininkai startavo 6 ir 7,5 km sprinto lenktynėse su šaudymu gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį sportininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Viktorija Romanova dėl ligos nestartavo.

Romualdas Aleksandrovas labai greitai įveikė pirmą 1,3 km, tačiau posūkyje sulaužė lazdą ir sekantį kilometrą iki šaudyklos slydo su viena lazda, prarasdamas greitį ir daug brangių sekundžių. Pirmą kartą startuojant tokio aukšto rango varžybose sulaužyta lazda, be abejo, turėjo neigiamą įtaką šaudymui. Romualdas šaudant iš pozicijos gulint ir stovint suklydo po du kartus, 7,5 km. įveikė per 21 min. 53 sek. ir užėmė 80 vietą, aplenkdamas 30 varžovų.

Sara Urumova 6 km distancijoje užėmė 83 vietą, šaudykloje suklydo 5 kartus, nuotolį įveikdama per 24 min. 50,1 sek.

Vasario 2 d. Nikita Romanov startavo 10 km sprinto rungtyje. Nikita gerai slydo slidėmis, pirmame šaudyme gulint pataikė į visus taikinius ir slydo 40-as, tačiau sekančiose trijose ugnies linijose suklydo po du kartus, 12,5 km distanciją įveikė per 41 min. 47,1 sek. ir užėmė 57 vietą.

Vasario 9-16 d. sporto mokyklos auklėtiniai  Sara Urumova, Romualdas Aleksandrovas kartu su treneriu Marijanu Kačanovskiu dalyvaus Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Bosnijos ir Hercegovinos mieste Sarajevo. Sarajeve tai pat varžysis slidininkė Emilija Siavro.