Puikus Vilniaus rajono biatlonininkų startas varžybose Nemenčinėje

Rugpjūčio 28 dieną Nemenčinėje vyko Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos taurės biatlono varžybos, kuriose sėkmingai startavo biatlonininkai iš Nemenčinės, iškovodami 4 pirmas vietas iš 8 galimų. Biatlono mėgėjai varžėsi Lietuvos biatlono federacijos taurės varžybose startuodami su dviračiais. Varžybose dalyvavo apie 70 biatlonininkų iš Ignalinos, Anykščių, Visagino, Vilniaus, Latvijos ir Vilniaus rajono.

Jaunesni biatlonininkai varžėsi individualioje kroso rungtyje su šaudymu du kartus gulint ir du kartus stovint 2, 3, 4 ir 5 km distancijose. Vaikinų 2000-2002 gim. m. grupėje nugalėtoju tapo nuo pat pradžių pirmavęs nemenčinietis Romualdas Aleksandrovas. Romualdas pirmame, antrame ir trečiame šaudyme klydo po vieną kartą, o ketvirtame suklydo du kartus, 5 km nubėgo per 27 min. 58 sek.  ir nugalėjo su beveik 2 min. persvara nuo antros vietos. Sara Urumova šioje mergaičių grupėje užėmė 2 vietą. Sara po pirmo šaudymo pirmavo, bet antrame šaudyme stovint suklydo 5 kartus ir prarado lyderės poziciją. Sekančiose dvejose šaudymuose  Sara suklydo dar 3 kartus ir finišavo antra, 4 km nubėgusi per 31 min. 12 sek.

Viktorija Augulytė ir Kamilė Jakubauskaitė mergaičių 2003-2002 gim. m. grupėje užėmė 1 ir 2 vietas. Viktorija greitai bėgo distancijoje, šaudant gulomis du kartus pataikė į visus 5 taikinius, šaudant stovint 5 šūviai iš 10 pasiekė tikslą, kas leido parodyti geriausią rezultatą tarp visų startavusių mergaičių. Viktorija Augulytė 4 km įveikė per 28 min. 46 sek. Kamilė Jakubauskaitė pirmose trijose šaudymuose klydo po du kartus, paskutiniame šaudyme stovint suklydo kartą ir užtikrintai užėmė 2 vietą, distancijoje užtrūkusi 30 min. 51 sek.

Daniel Buchovski vaikinų 2005-2006 gim. m. grupėje 3 km distancijoje užėmė 4 vietą. Daniel šaudyme suklydo 9 kartus, distanciją įveikė per 20 min. 51 sek. Šioje amžiaus grupėje tarp mergaičių nenugalima buvo Silvija Karavackaitė, kuri laimėjo su 4 minučių persvara. Silvija trijose šaudymuose gulomis suklydo tik 4 kartus, 2 km distanciją įveikė per 13 min. 27 sek. ir iškovojo taurę už 1 vietą.

Vitold Bystrickij vaikinų 2007 gim. m. ir jaunesnių grupėje užėmė 2 vietą. Vitold šaudykloje suklydo 5 kartus, 2 km nubėgo per 13 min. 22 sek. Dviguba pergalę Nemenčinės biatlonininkai šventė ir mergaičių 2007 gim. m. ir jaunesnių grupėje. Mila Senkevič iškovojo 1 vietą, o Milena Bernatovič užėmė 2 vietą. Mila Senkevič  trijose šaudymuose gulint suklydo 9 kartus, bet buvo greitesnė kroso trasoje ir laimėjo 2 km distanciją įveikusi per 17 min. 24 sek. Milena Bernatovič šaudykloje buvo taiklesnė – suklydo 7 kartus, bet ilgiau užtrūko distancijoje ir atsiliko nuo nugalėtojos vos 6 sekundėmis, nubėgusi 2 km per 17 min. 30 sek.

Lietuvos biatlono federacijos taurės varžybose startavę vyrai turėjo įveikti 10 km distancija dviračiais iš bendro starto su šaudymu 2 kartus gulint ir du kartus stovint, kur už netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. S-1 grupėje nugalėtoju tapo vilnietis Rokas Suslavičius 10 km įveikęs per 38 min. 35 sek. (2 baudos ratai). Jurij Levko iš Mostiškių finišavo 4 vietoje su rezultatu 49 min. 51 sek. S-3 grupėje greičiausias buvo Arūnas Daugirdas iš Vilniaus, distancijoje užtrūkęs 40 min.51 sek. (8 b. r.). Nemenčinietis Romuald Noreika 10 km įveikė per 47 min. 25 sek. (9 b. r.) ir užėmė 5 vietą. Marijan Kačanovski užėmė 1 vietą S-4 grupėje, 10 km įveikęs per 43 min. 59 sek. (8 b. r.).

1-3 vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir taurėmis, kuriuos įsteigė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla ir Lietuvos biatlono federacija.