Vilniaus rajono biatlonininkai tapo Cesio miesto biatlono taurės varžybų nugalėtojai ir prizininkai

Rugsėjo 7 dieną Priekuli mieste Latvijoje vyko Cesio miesto biatlono taurės varžybos individualioje rungtyje 1,5-12,5 km distancijose su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po 60; 40; arba 30 sek. atsižvelgiant į sportininkų amžiaus grupę.

Varžybose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, iškovoję prizines vietas tarp 124 startavusių biatlonininkų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Romualdas Aleksandrovas startavo 12,5 km distancijoje vaikinų 2001-2002 gim. m. grupėje. Romualdas gerai pradėjo lenktynes, pirmame šaudyme gulomis suklydo kartą ir važiavo antras. Antrame šaudyme stovint prašovė dar kartą, kas leido nemenčiniečiui išsiveržti į priekį. Trečiame šaudyme gulit net 4 šūviai skriejo pro šalį, paskutiniame šaudyme stovint Vilniaus rajono atstovas pataikė į keturis taikinius ir į paskutinį 2,5 km finišo ratą išvažiavo ketvirtas. Romualdas Aleksandrovas labai greitai įveikė paskutinį ratą ir finišavo 4 vietoje, įveikęs 12,5 km per 44 min. 23 sek. (8 b. min.).

Sara Urumova mergaičių grupėje varžėsi 10 km distancijoje. Sara pirmame šaudyme gulomis suklydo tik kartą  ir važiavo antra. Antrame šaudyme stovint prašovė tris kartus, trečiame šaudyme gulit 1 šūvis skriejo pro šalį, paskutiniame šaudyme stovint pataikė į tris taikinius ir prieš paskutinį 2 km finišo ratą  buvo 4 pozicijoje. Sara Urumova  greitai įveikė paskutinį 2 km ratą ir finišavo ketvirta, įveikusi 10 km per 37 min. 30 sek.

Mergaičių 2003-2004 gim. m. grupėje 8 km distancijoje su šaudymu gulint + stovint + gulint startavo dvi Vilniaus rajono atstovės – Viktorija Augulytė ir Kamilė Jakubauskaitė. Viktorija pirmame šaudyme gulomis suklydo du kartus ir slydo 4 pozicijoje, antrame šaudyme suklydo 2 kartus ir pakilo į 3 vietą. Paskutiniame šaudyme pataikė į keturis taikinius, įveikė paskutinį finišo ratą ir užėmė 4 vietą, įveikusi 8 km per 29 min. 14 sek. (5 b. min.). Kamilė Jakubauskaitė pirmame šaudyme suklydo du kartus, antrame šaudyme stovint kartą, trečiame gulint du kartus ir užėmė 6 vietą, 8 km įveikusi per 30 min. 21 sek. (5 b. min.).

Daniel Buchovski berniukų 2005-2006 gim. m. grupėje turėjo įveikti 6 km. Daniel trijose ugnies linijose suklydo 6 kartus ir finišavo 15 vietoje, įveikęs distanciją per 25 min. 13 sek.

Mila Senkevič ir Milena Bernatovič mergaičių 2007 gim. m. ir jaunesnių grupėje varžėsi 1,5 km distancijoje su šaudymu du kartus gulint nuo atramos. Mila Senkevič pirmame šaudyme suklydo kartą ir bėgo trečia, antrame šaudyme suklydo 3 kartus ir finišavo antroje vietoje, iškovodama Cesio miesto biatlono taurės varžybų sidabro medalį. Mila Senkevič 1,5 km įveikusi per 9 min. 25 sek. Milena  Bernatovič pirmame šaudyme pataikė į visus taikinius ir bėgo antra, tačiau antrame šaudyme suklydo 4 kartus ir finišavo trečia, įveikusi 1,5 km per 9 min. 34 sek.

Po to vyko masinio starto mini sprinto bėgimo varžybos su šaudymu vieną kartą gulint. Viktorija Augulytė iš penkių šūvių uždarė visus taikinius ir užėmė 2 vietą, įveikusi 850 m per 2 min. 53 sek. ir atsilikdama nuo nugalėtojos vos 3 sek. Romualdas Aleksandrovas taip pat iš penkių šūvių pataikė į visus taikinius ir pasekė absoliučiai geriausią laiką, nugalėjęs su rezultatu 2 min. 17 sek.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus ir linkime pergalių.