Bronzos medalis Tarptautiniame stalo teniso turnyre Šalčininkuose

Lapkričio 8-9 dienomis Šalčininkuose vyko XII tarptautinis stalo teniso turnyras treneriui Z. Sliževskiui atminti. Turnyre dalyvavo Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Moldovos stalo tenisininkai. Turnyre dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų ir Zujūnų.

Geriausiai sekėsi sesėms Laurai ir Gabijai Abaravičiūtėms. Laura savo amžiaus grupėje 3:2 įveikusi Šiaulių miesto atstovę Godą Dovydaitytę tapo turnyro čempione. Gabija dalyvavo dviejose amžiaus grupėse. Metais vyresnių (2006 gimimo metų ir jaunesnių) grupėje, įveikusi Baltarusijos atstovę K. Antonenko, tapo šios amžiaus grupės čempione, o 2004 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupėje kovoje dėl trečios vietos nugalėjo Panevėžio atstovę Laurą Grigorukaitę ir buvo apdovanota bronzos medaliu.

Tai pat labai gerai sekėsi ir Dianai Tabunovai, kuri savo amžiaus grupėje, 2008 gim. m. ir jaunesnių mergaičių tarpe užėmė 3 vietą. Diana pralaimėjo tik Baltarusijos atstovei, kuri ir tapo turnyro čempione.

Gerai sekėsi ir Sebastianui Stefanovičiui, kuris užėmė savo amžiaus grupėje (2009 gim. m. jaunesnių) labai aukštą 5 vietą. Edvin Prystavko užėmė 17 vietą, Agnieška Rackevič – 19 vietą, Ernest Urbanovič –25 vietą, Milana Skaiva – 25 vietą, Viktorija Nainaitė – 32 vietą.

Svarbu paminėti tai, kad kiekvienoje amžiaus grupėje varžėsi virš 40 dalyvių.

sporto mokyklos stalo teniso mokytojas
Markas Vaitonis