Vilniaus rajono biatlonininkai startais Europos ir Pasaulio biatlono taurės varžybose Švedijoje ir Norvegijoje pradėjo žiemos varžybų sezoną

Lapkričio 30 dieną Sjusjoen mieste Norvegijoje 10 km sprinto varžybomis biatlonininkai pradėjo kovas dėl Europos biatlono taurės nugalėtojo titulo. Starte stojo 110 biatlonininkų iš Europos, Kanados ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo Vilniaus rajono atstovas Nikita Romanov. Nikita būdamas žymiai jaunesnis nepabūgo vyrų, susitvarkė su emocijomis, gerai pradėjo lenktynes. Pirmame šaudyme suklydo kartą ir turėjo įveikti 150 m baudos ratą ir į sekančius 3,3 km išslydo 80 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 1 min. 29,1 sek. Antrame šaudyme stovint vienas šūvis skriejo pro šalį ir Nikita turėjo dar kartą užsukti į baudos ratą. Į paskutinį 3,3 km finišo ratą mūsų sportininkas išslydo 83 vietoje, labai greitai slydo distancijoje, aplenkė 3 varžovus ir finišavo 80 vietoje. Nikita Romanov 10 km įveikė per 27 min. 16 sek.

Komandos draugas Linas Banys finišavo 67 su rezultatu 26 min.18 sek. Jokūbas Mačkinė liko 90-as, užtrukęs distancijoje 27 min. 55 sek.

Gruodžio 1 dieną Švedijos mieste Oestersund  Pasaulio biatlono taurės I etapo varžybose 10 km sprinto rungtyje startavo dar vienas Vilniaus rajono atstovas, nemenčinietis Karol Dombrovski. Karolis nesusitvarkė su vėjo gūsiais, šaudykloje suklydo 4 kartus ir finišavo 99 vietoje, 10 km įveikęs per 27 min. 52 sek. Tomas Kaukėnas suklydo kartą ir finišo liniją kirto 31 pozicijoje, distancijoje užtrukęs 25 min. 57 sek. Nugalėjo norvegas Johannes Thingnes Boe  su rezultatu 24 min. 18 sek.

Stipriausiųjų biatlonininkų pamaina iš Vilniaus rajono irgi nesėdi namuose. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai Viktorija Augulytė, Sara Urumova, Kamilė Jakubauskaitė ir Romualdas Aleksandrovas treniruojami Marijano Kačanovskio Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtyje treniruojasi aukštikalnėse Austrijoje.

Gruodžio 12 dieną Slovėnijos biatlono centre Pokljuka jaunieji biatlonininkai startuos I etapo Pasaulio Jaunimo biatlono taurės varžybose.