Bronzos medalis iš Baltarusijos

Sekmadienį į Baltarusiją išvyko stalo tenisininkai – jauniai, jaunučiai ir mini jaunučiai. Gruodžio 2-5 dieną Mogiliove vyko tarptautinis turnyras A. Karpinskajai atminti. Kasmet į šias varžybas LSTA deleguoja sportininkus ir trenerius. Teisę atstovauti Lietuvai iškovojo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkė Diana Tabunova iš Mickūnų. Šią teisę ji iškovojo „Olimpinių vilčių“ varžybose Šalčininkuose – Diana savo amžiaus grupėje iškovojo 4 vietą. Mogiliove Diana žaidė mini jaunučių grupėje ir pasirodė puikiai: laimėjo 5 kartus ir 2 kartus pralaimėjo. Lietuvos merginų komanda iškovojo 3 vietą, nusileido tik Ukrainos ir Baltarusijos komandoms. Asmeninėse varžybose Diana irgi pasirodė gerai – užėmė 9 vietą. Derėtų paminėti tai, kad Diana žaidė vyresnių žaidėjų grupėje.