Karol Dombrovski papilde tašku kraitį pasaulio biatlono taurės varžybose Slovenijoje

Sausio 23 diena Pakljukos mieste Slovėnijoje stipriausi pasaulio biatlonininkai varžėsi 20 km individualiojoje rungtyje, kur už netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po baudos minutę. Starte stojo 109 biatlonininkų iš viso pasaulio. Lietuvos rinktinės sudėtyje startavęs Vilniaus rajono atstovas Karol Dombrovski pasekė šio žiemos sezono geriausią rezultatą, iškovodamas eilinius 8 įskaitinius taškus asmeninėje įskaitoje. Praeitais metais Karolis Pokljukoje 20 km lenktynėse užėmė 25 vietą. Dabar taip pat tikėjomės gero starto ir nemenčinietis mus nenuvylė.

Karol labai gerai pradėjo lenktynes, greitai slydo slidėmis iki pirmo šaudymo gulomis, šaudymą atliko be klaidų ir slydo 41 vietoje, atsilikdamas nuo lyderio 50,4 sek.  Antrą šaudymą stovint Karolis atliko greitai, pataikydamas į visus taikinius ir į sekantį 4 km finišo ratą išslydo 25 vietoje, atsilikdamas 1 min. 25, 2 sek. nemenčinietis greitai slydo distancijoje, bet trečiame šaudyme gulomis paskutinis penktas šūvis skriejo pro šalį, atsilikimas padidėjo iki 3 min. 12,5 sek. ir 39 pozicija prieš paskutinį šaudymą. Paskutinį šaudymą stovint Karolis atliko greitai ir taikliai, kas leido pakilti iki 32 pozicijos po šaudymo. Paskutiniame 4 km finišo rate Karolis greitai įveikė stačius pakylimus ir finišavo 33 vietoje, iškovodamas 8 įskaitinius taškus, antrą kartą patekęs tarp 40 geriausių pasaulio biatlonininkų. Po finišo patenkintas rezultatu Karolis pasidalino įspūdžiais iš lenktynių ir pabrėžė, kad jam šita trasa, kuri dabar yra pakeista ir vyrauja statūs pakilimai reikalaujantys jėgos su staigiais nusileidimais ir posūkiais, jam labiau patinka negu praeitų metų. Karol Dombrovski 20 km įveikė per 52 min. 43,3 sek. Vytautas Strolia finišavo 55 su rezultatu 54 min. 01,5 sek. Tomas Kaukėnas užtrūko distancijoje 1 val. 00 min.51,7 sek. ir užėmė 105 vietą. Nugalėjo norvegas Johannes Thingnes Boe  šaudykloje nesuklydęs nė karto ir 20 km įveikęs per 47 min. 54,3 sek.