Draugiškos stalo teniso varžybos Zujūnuose

Birželio 8 d. Vilniaus r. Zujūnų gimnazijoje vyko stalo teniso varžybos „Draugaujančių mokyklų sporto šventė”. Varžybose dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Zujūnų.

Mūsų sportininkai varžėsi su Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos, Avižienių gimnazijos, Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos sportininkais. Komandas sudarė 3 mergaitės ir 3 berniukai.

Nors sportininkai iš Zujūnų buvo patys jauniausi dalyviai, varžybose pavyko iškovoti medalius. Mergaičių komanda, kurią sudarė Emilija Pščolovska (2011), Adriana Mironova (2013) ir Lukrecija Blaževič (2012) iškovojo 2 vietą.

Berniukų komanda, kurią sudarė Edvin Nemenčinski (2012) ir Daniel Kocilovič (2012) iškovojo 3 vietą.

Verta paminėti, kad mūsų sportininkai varžėsi su daug vyresniais dalyviais. Jauniausiam Zujūnų komandos sportininkui vos 7 metai. Varžybose geriausiai pasirodė Emilija Pščolovska, kuri laimėjo visus savo susitikimus.

Šios varžybos buvo labai reikalingos sportininkams, kadangi š. m. birželio 26-29 dienomis stalo tenisininkų komanda iš Zujūnų vyksta į Tarptautines varžybas „XXII Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły“, kurios vyks Lenkijoje.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

stalo teniso mokytoja Jolanta Jancevič