Gegužės 3 d. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos stadione (A. Mickevi2iaus g. 20) vyks Tarptautinės bėgimo varžybos Nemenčinės miesto gatvėmis, skirtos Gegužės 3-iosios Konstitucijos dienai paminėti.

Varžybas organizavo:
Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyrius, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla, Nemenčinės miesto seniūnija bei Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija.

Varžybos organizuojamos siekiant populiarinti bėgimą kaip paprasčiausią fizinės rekreacijos formą; propaguoti lengvąją atletiką jaunimo tarpe; skatinti bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir užsienio jaunimo; išsiaiškinti pajėgiausius šių varžybų bėgikus.

Varžybose gali dalyvauti visi norintys, nepriklausomai nuo amžiaus, turintys gydytojo leidimą sportuoti arba tai patvirtindami savo parašu.
Už nepilnamečių dalyvavimą ir sveikatą varžybų metu ir joms pasibaigus atsako delegavusi organizacija (mokykla, tėvai ar globėjai, treneriai), tai patvirtindami savo parašu.

Dalyviai registruotis gali el. paštu vrssportomokykla@gmail.com arba tel. (8 5) 237 1439.

Varžybų dieną dalyvių registracija vyks nuo 9.00 iki 10.20 val. sekretoriate stadione.

Registruojantis reikia pateikti dokumentą, patvirtinantį tapatybę; nurodyti klubą, sporto mokyklą arba miestą.

Varžybų nuostatus ir programą rasite čia.

Dėl papildomos informacijos galite kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklą tel. 8-5 23 71 439, el. p. vrssportomokykla@gmail.com.

KVIEČIAME DALYVAUTI VARŽYBOSE!