MIĘDZYNARODOWE BIEGI ULICAMI MIASTA NIEMENCZYN POŚWIĘCONE DNIU KONSTYTUCJI 3 MAJA

We czwartek, 3 maja 2018 r. na stadionie Gimnazjum im. Konstantego Parczewskiego w Niemenczynie (ul. A. Mickevičiaus 20) rozpoczną się Międzynarodowe Biegi Ulicami Miasta Niemenczyn.

Najlepsi zostaną nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami. Biegi mają na celu m. in. popularyzację biegu jako najprostszej formy rekreacji fizycznej, propagowanie lekkiej atletyki wśród młodzieży, promocję współpracy litewskiej i zagranicznej młodzieży oraz wyłonienie najlepszych biegaczy.

Początek zawodów o godz. 9.30, zakończenie o godz. 13.30.

Organizatorzy: Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Samorządu Rejonu Wileńskiego, Szkoła Sportowa Samorządu Rejonu Wileńskiego, Starostwo Miasta Niemenczyn, Gimnazjum im. K. Parczewskiego w Niemenczynie.

Rejestracja drogą mailową: vrssportomokykla@gmail.com lub pod numerem telefonu: (8-5) 237 1439.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem: TUTAJ.

Wstęp wolny.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZAWODACH!