Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos mergaitės iš Mickūnų tapo Lietuvos čempionais

2024 m. balandžio 27 d. Vilniuje vyko Lietuvos vaikų 2012 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 11 mergaičių ir 10 berniukų komandų. Vilniaus rajonui atstovavo Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mergaitės  iš Mickūnų: Karina Milto (2013 m. g.), Eva Chalkovskytė (2013 m. g.), Gabriel Gulbicka (2013 m. g.), KajaTvorogal (2014 m. g.)ir berniukai irgi visi iš Mickūnų: Norbert Tvorogal (2012 m.g.), Dominykas Grybauskas (2013 m.g.), Arsenij Kanaškov (2014 m.g.), Daniel Stefanovič (2014 m.g).

Mergaičių komandos buvo suskirstytos į 2 grupes po 5 ir 6 komandas, berniukai i 2 grupės po 5 komandas. Puikiai sužaidė mergaitės, laimėjusios visus susitikimus 3:0. Vilniaus rajono mergaitės grupės varžybose laimėjo prieš Vilniaus B komandą, Širvintų komandą, Ukmergės komandą, Lazdijų komandą ir pateko į finalinį ketvertuką. Finaliniame ketvertuke laimėjo prieš Alytaus komandą 3:0, kovoje dėl pirmos vietos prieš Vilniaus A komandą, taip pat laimėjusios 3:0, užėmė 1 vietą. Berniukų komanda užėmė irgi labai aukštą 4 vietą.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis