Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mokinė iš Mickūnų, Karina Milto – Lietuvos vaikų stalo teniso čempionė

Balandžio 28 d. Vilniuje vyko Lietuvos vaikų (2012 m. gim. ir jaunesnių) stalo teniso čempionatas.

Vilniuje Tauro sporto mokykloje susirinko patys stipriausi stalo tenisininkai: mergaitės ir berniukai. Iš viso dalyvavo 36 berniukai ir 35 mergaitės   Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklai atstovavo : Kaja Tvorogal (2014 m. gim.) Gabriela Gulbicka (2013 m. gim.), Karina Milto (2013 m. gim.), Eva Chalkovskytė (2013 m. gim), Arsenij Kanaškov (2014 m. gim.), Norbert Tvorogal (2015 m. gim.), Dominykas Grybauskas (2013 m.gim.), Daniel Stefanovič (2014 m. gim.) visi iš Mickūnų. Asmeninės varžybos vyko dviejų minusų sistema. Puikiai sužaidė visos 4 mergaitės. Karina Milto ir Kaja Tvorogal laimėjo visus savo susitikimus ir finale susitiko tarpusavyje kur Karina Milto laimėjo 3:1 ir tapo Lietuvos vaikų čempione, Kaja Tvorogal užėmė 2 vieta, o dėl trečios vietos Eva Chalkovskytė laimėjo prieš labai stipria varžovė iš Vilniaus 3:0. Visos 3 prizines vietos atiteko Vilniaus rajono mergaitėms. Čia istorinis įvykis. Gabriela Gulbicka užėmė 10 vieta. Berniukai irgi gerai sužaidė, Dominykas Grybauskas užėmė 11 vieta, Arsenij Kanaškov 12 vieta, Norbert Tvorogal 13 vieta, Daniel Stefanovič 20 vieta.

Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos

vyr. mokytojas Markas Vaitonis.